PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446373}

Eksperyment

The Experiment
7,0 59 968
ocen
7,0 10 1 59968
6,0 9
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

Film ogladalem z zapartym tchem. Poza akcją , pozostawia po sobie bardzo mądre
przeslanie. NAPRAWDE WARTO! 9/10

ocenił(a) film na 5
bahl84

polecam niemiecką wersje, zdecydowanie lepsza

ocenił(a) film na 5
m4niac

Jeżeli,tej wersji dajesz 9 to po obejrzeniu niemieckiej zabraknie Ci skal;) .Zdecydowanie lepsza wersja ze starego kontynentu

christos_2

9/10? za co pytam?/
obejrzyj Das Experiment z 2001:)

bahl84

niestety pomysł nie ich, po prostu sfilmowali (juz niemcy jak poprzednicy pisali) prawdziwy experyment jaki miał miejsce, psychiatrzy badali wplyw władzy na zachowania i psychike czlowieka... prawdziwy oryginał czyli dokument- to jest warte uwagi)

hi_tec

zgadzam się z przedmówcą - dokument jest najbardziej warty uwagi. To on zresztą skłonił mnie to zgłębienia tematu. Biorąc się za ten film wiedziałam, że, jak to Amerykanie, na pewno przesadzą. Ale nie sądziłam, że aż tak. Eksperyment, w którym jedyną zasadą jest działanie wedle dwóch zasad, które koniec końców całkowicie się łamie, to żaden eksperyment. Film miał potencjał, ale śmierć więźnia i za duża ilość przemocy ostatecznie mnie odrzuca. Rozumiem zamysł, ale bardziej doceniłam thriller psychologiczny gdzie głębiej idzie się w psychologiczne aspekty, a nie przemoc, która jest ich ewentualną konsekwencją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones