PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722980}

Pieśń słonia

Elephant Song
6,8 18 962
oceny
6,8 10 1 18962
5,3 9
ocen krytyków
Pieśń słonia
powrót do forum filmu Pieśń słonia

Jest to pieśń Dolana, który przyciągnął mnie do tego filmu. W moim odczuciu jest to aktor, który momentami jest irytująco nad ekspresyjny, co z jakimś dziwnym skutkiem coraz bardziej mnie przyciąga do jego filmów (zarówno aktorskich jak i reżyserowanych). Film ma w sobie moc dialogu, z niego dowiadujemy się o postępach w historii głównych bohaterów. Zatem słuchałem i się zasłuchałem.

ocenił(a) film na 8
jupikajej

Zgadzam się w 100%, dodałabym jeszcze przejmującą scenę ze słoniem i jak dla mnie film naprawdę mocny, poruszający, od emocji wrze. Plus bardzo dobra gra aktorska wszystkich trzech postaci. I eteryczna K.Keener!

Sabistyna

Świetne uzupełnienie wrażeń i oceny aktorów, bardzo chętnie dopisuje się do Twoich odczuć.
Dzięki scenom Catherine Keener z Bruce'em Greenwood'em widz ma okazję podpatrzeć, że ludzie komunikują się także pozawerbalnie. I wtedy wrze najmocniej, oj wrze.

ocenił(a) film na 8
jupikajej

Czyli można - bez efektów specjalnych, przekombinowanych wolt scenariusza, przy teatralnej surowości, z siłą artystycznego wyrazu. Po prostu Sztuka. Polecam ten film wszystkim niedzisiejszym, "wrażliwym" inaczej ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones