PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39087}

Zgromadzenie

The Gathering
6,0 15 308
ocen
6,0 10 1 15308
4,7 3
oceny krytyków
Zgromadzenie
powrót do forum filmu Zgromadzenie

Film B. Gliberta to czytse kuriozum. Kuriozalna jest zawarta w tym filmie historia. Zakręty scenariusza są mętne, a na końcu (wreszcie!) pozbawione elementarnej logiki. Film jest tak nielogiczny, że po 50 minutach to co dzieje się na ekranie przestaje nas obchodzić. Nalezy dodać, iż film ten jest horrorem/ thrillerem - ale próżna w tym filmie szukać jakiś momentów strachu. Film nie ma też mistycznej atmosefry. Jedynym plusem "Zgromadzenia" jest w miarę wiarygodna rola Christiny Ricci (mimo niewiarygodnych losów bohaterki) oraz mlodocianego Harrego Forrestera. Tylko dzięki tym aktormo jestem skłonny przyznać filmowi aż 3 punkty. Nie warto tego oglądać.

ocenił(a) film na 7

oczywiście, że warto... czego w tym filmie nie zrozumiałeś?? aż tak ciężko nie jest go zrozumieć;] ale może należysz do tej grupy osób, które muszą jeden film oglądać po kilka razy żeby coś zrozumieć...

użytkownik usunięty
martynkka

Droga Panienko - szczerze radzę i proszę mi nie ubliżać. Z góry dziękuję. Nie napisałem,że filmu nie zrozumiałem. "Mętne zakręty scenariusza" to pewna forma styslistyczna użyta w zdaniu. Radze ponownie wybrać się do szkoły. Panienka tu czegoś nie rozumie:) A że film jest nielogiczny to fakt. Każdy ma swój rozum i i indywidualny gust. Na poparcie swej tezy mam argumenty - proszę wybrać się na IMDB i poczytać sobie kiepskie recenzje ZGROMADZENIA lub poczytać sobie FILM nr 6/2004. Nie jestem w swej opinii osamotniony. A film jest nielogiczny i tyle.

A słowo Panienko nie jest pewną formą ubliżenia? Czyżby ktoś miał kompleksy na swoim punkcie, gdyż się dużo uczył, mało żył i teraz pokazywał jaki to jest dorosły i inteligentny, pisząc z "pewnymi środkami stylistycznymi"?
Film jest jak najbardziej logiczny, proszę mi podać choć jeden nielogiczny wątek, natomiast co do tego co piszą na IMDB - jeżeli podobają się Panu/i filmy, które IMDB uznaje za warte obejrzenia, musiał/a Pan/i bardzo mało filmów w życiu widzieć.
FILM dla mnie również nie jest żadną wyrocznią, naprawdę rzadko kiedy się zdarza,aby oni nie skrytykowali jakiegoś filmu, każdy film ma plusy i minusy, a oni potrafią tylko widzieć minusy.
Skoro wg FILMu wszystkie filmy są to kosza, powinni może wstrzymać produkcje tej gazety, bo przecież szkoda miejsca na takie "śmieci"
Śmiech politowania w kierunku małostkowych osób.
Pozdrawiam wszystkich ludzi z otwartym umysłem.
PS Prosze sobie podarować nad wyraz inteligentą odpowiedź,która ma mi pokazać jaka to jestem niedouczona (to ja odebrałam ubliżanie co Pan pisał do martynki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones