PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39087}

Zgromadzenie

The Gathering
6,0 15 311
ocen
6,0 10 1 15311
4,7 3
oceny krytyków
Zgromadzenie
powrót do forum filmu Zgromadzenie

Beznadzieja, głupota, przewidywalnośc i kompletna nuda. Ten film jako horror to totalna pomyłka, zero strachu, prędzej uczucie śmieszności, ale z siebie samego, że straciło się 95 minut życia. Film ma kilka błędów logiczny a także wiele montażowych wpadek. Główna bohaterka irytuje zachowaniem i postawą, miałem ochotę, żeby ktoś ją wykończył, ale nic z tego - wystarczy, że zobaczycie końcówkę, jest najlepsza, hehe. Kto takie filmy tworzy i po co? Od tego filmu tylko głowa mnie rozbolała, trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym seansie głupoty i liczyć, że reżyser przejdzie na wcześniejszą emeryturę. Odradzam.

ocenił(a) film na 2
opoz

święta racja. ten film przeraza, jednak nie akcją a nieudolnością twórcow. moja oceba 2/10. druga gwiazdka za pomysł.
pomysł niewykorzystany i niezrealizoany do końca. nie wiem jak można było spalić taką podstawę scenariusza. bo ta, nie ma co ukrywać byla ciekawa, lecz sposob w jaki ją poprowadzono... karygodny. twórcy poszli na łatwiznę, zrobili płytki, bezsensowny i przewidywalny (a tego nie znoszę) filmik, którego nie da się normalnie oglądać. szkoda, bo zapowiadało się coś napradę ciekawego. jestem rozczarowana.

ocenił(a) film na 4
bazylissa

Zgadzam się....nie dodam nic nowego...no może z wyjątkiem tego, że widziałam gorsze filmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones