Łukasz LewandowskiI

7,3
5 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Lewandowski

Uwielbiam jego głos, jego uśmiech, spojrzenie, sposób w jaki chodzi, taki lekko zgarbiony, jego ręce, a najbardziej uwielbiam jego mózg, mogłabym go ssać w ramach gry wstępnej, bo to najseksowniejsza część jego ciała ;) Łukasz jest świetnym, utalentowanym, pełnym pasji aktorem. Boję się tylko, że polski przemysł filmowo- teatralny szybko go zniszczy, zgasi tę gorączkę. Tak jak teraz- słyszałam, że nie jest już aktorem Narodowego- jak to jest z aktualnościami? I kto wymyśli jakiś czat z nim? Niech nie będzie taki tajemniczy!!! I skąd się dowiedzieć, gdzie jeszcze, poza serialami TV, można go zobaczyć? I ludzie, proponuję wysłać list otwarty do dyrektorów teatrów warszawskich, niech mu nie pozwolą wyjechać z miasta!!!

Panna_Sfinks

Tak jego głos jest najlepszy w Sposobie na Alcybiasa bo podkładany przez Tomka Bednarka

jago18

Głos ma rzeczywiście świetny. Jak oglądałam Harrego Potera to podobał mi się głos Zgredka bo był taki specyficzny, ale dopiero teraz wiem kto go podkładał. :)

Panna_Sfinks

jak juz musisz, to possaj mu co innego!!! bleeee

Panna_Sfinks

Ale fakt - inteligencja czyni go bardziej seksownym niż jego może trochę wyżsi koledzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones