Anthony Horowitz

7,3
71 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Anthony Horowitz

Moją ulubioną książką jest książka Diamenty Sokoła. Wywarła na mnie największe wrażenie. ogólnie podobała mi się seria o braciach Diamentach. A wasza? Piszcie! Na pewno znajdziemy porozumienie

The_Devil

Alex Rider. Ale Bracia Diamenci są też fajni :D

huronkowa

seria o upiornej szkole innych nie czytałam ale nadrobie :)

Bene

Seria o Aleksie Raiderze najlepsza. Story o braciach Diamentach już mnie tak nie wciągnęła.

Luelle

Cześć Luelle
Też jestem wierntm fanem alexa napisz do mnie na gg
3908214 pogadamy o alexsie i wogóle ogólnie napisz A ODPISZE NA NAPEWNO

borewicz68

no wiec napisalam ale ciebie nie bylo:) dzisiaj sie stala straszna rzecz u mnie:(

The_Devil

czesc aga, mam prośbe. czy możesz mi napisać ile tomów liczy seria książek o przygodach młodego agenta? bardzo proszę, z góry dzieki! pozdrawiam

radzioijuz

hmm, nie jestem Agą, ale mogę odpowiedzieć:D No więc w Anglii jest już 6 tomów o Alexie, a w Polsce, przez ten zasrany Amber, są tylko 3 tomy: Misja Stormbreaker, Operacja Gemini oraz Misja Skeleton Key.

The_Devil

Czytałam upiorną szkołę i jej kontynuacje nieświęty graal oraz Skeleton Key, jednak z tych 3 książek Upiorna szkoła jest najlepsza :P

The_Devil

Ja najberdziej lubie Diamenty Sokoła i Krucze Wrota ;) Chociaż seria o Upiornej szkole też jest suuuper ;D

The_Devil

Szpieg mimo woli - najlkepsza oraz jedyna

Heroes222

Do tego dochodzi reszta o Alexie i Diamond Brothers

Heroes222

oraz Upiorna Szkoła i Zmierch Świata :)

The_Devil

Seria Krucze Wrota, chociaż szkoda, że są tylko 3 tomy u nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones