Bogdan Boner: Egzorcysta
powrót do forum 4 sezonu

O ile lubie ten typ humoru, tak powstanie Blok Ekipy zwiastowalo spadek poziomu tworczosci tego pana. Sezon 4 Egzorcysty jeszcze bardziej to zaswiadcza - przez 13 odcinkow usmiechnalem sie chwile moze ze 2 razy.

Humor calkowicie nastawiony pod prymitywow - gdzies ta iskra panu Walaszkowi uciekla i nie ma juz powrotu na wyzyny czarnego humoru. Co tu wiecej pisac.

ocenił(a) serial na 7
azertyazerty

Ja uważam że ciężko jednak porównywać Blok Ekipę, która powstała prawie dekadę temu z Egzorcystą...Kolejna kwestia to życie nostalgią i twierdzenie, że wszystko co wyszło po Kapitanie Bomba jest słabe... Taaa.. Nawet wspomniana Blok Ekipa.. Walaszek się rozkrecał tak do 30 odcinka, potem między 40-170 było apogeum, ale to po 170 jest już gorsze, inne.. .bo wtedy Walaszek zaniedbał ich na rzecz Egzorcysty właśnie

waldek1987

Gdzie tak napisalem? Blok Ekipa na poczatku byla ok, chociaz ogolnie jest slaba - kazdy ma prawo wypalic sie po tylu latach. Pierwsze dwa sezony Egzorcysty sa ciekawe pod wzgledem fabuly oraz humoru, trzeci mniej, a czwarty ostatni to niestety najnizsze loty pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) serial na 7
azertyazerty

Zaraz będzie słowo przeciwko słowu, ja nic Ci nie zarzucam, dlatego nie wiem skąd teraz Twoje zdanie " Gdzie tak napisałem? ". Mój pierwszy komentarz jest po prostu opinią twojego, tyle. Co do twórczości Walaszaka, to z jednej strony jest On jedyny w swoim rodzaju, ale z drugiej wpadł w typową dla popkultury niszę, czyli zmienił się. Swoje kreskówki zaczął kręcić 20 la temu, człowiek przez ten czas się zmienia... Podaj mi np. serial, serię komiksow itp która przez 5-10 sezonów jest taka sama? Albo twórcę, pisarza, artystę. No nie da się, bo zmieniają się czasy i odbiorcy, popkultura. Więc dla mnie Twórczosć Walaszka też po prostu się zmienia, i takie pisanie, ze się skończył jest słabe. Ważne są tu też kwestie finansowe, bo jednak z Netflixa ma większe hajsy niż z Youtube. I dlatego bardziej skupia się na Egzorcyście a tak naprawdę zaniedbuje obydwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones