PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 594
oceny
7,5 10 1 5594
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Zaskoczenie!

ocenił(a) grę na 9

Mimo zmiany studia, mimo obaw i późniejszych negatywnych opinii, ta część wypada w mojej ocenie rewelacyjnie.Bardzo dobra fabuła, świetny wigilijno - śniegowy klimat Gotham, wciągające misje poboczne i kilka usprawnień wystarczyły by świetnie się bawić. Wiele słyszałem o technicznych aspektach AO i przyznaję, że trafiły się pomniejsze błędy, jednak w żaden sposób nie rzutujące na odbiór całości. Gra się dobrze, sprawnie i przyjemnie. Wpadki dotyczą głównie szalejącej animacji szybowania czy wykrywania punktów zaczepu - jednak bardzo sporadyczne. Zaskoczony jestem głównie tym, jak duży kontrast powstał między opiniami o grze, a moim osobistym wrażeniem po jej ukończeniu. Jedyna część, która zachęciła mnie do wszystkich misji pobocznych i zbieractwa, fabularnie bardzo wciągająca (genialnie nakreślony wątek wczesnych, burzliwych relacji Batmana z Gordonem i Alfredem), rozgrywka ubarwiony kilkoma patentami i lepszymi animacjami walk, zwłaszcza w wykończeniach ciosów, genialne walki z bosami! Proponuję nie czytać za wiele, tylko zagrać i wchłonąć świąteczny klimat Gotham. Bardzo polecam!

ocenił(a) grę na 6
Krwawe_dziaslo

Jak dla mnie właśnie problem leży w tym, że ta gra nie wnosi nic do serii. Nie licząc kontrujących przeciwników i linki łączącej obiekty nie ma tu nic nowego, czego nie byłoby w Arkham City.

ocenił(a) grę na 9
Krwawe_dziaslo

Bzdura - najlepsza część. Historia i sam klimat znacznie lepsze niż absurdalny i przewidywalny Arkham City (który akurat jest ładniejszy estetycznie). Sama walka też milion razy bardziej dopracowana ale to zauważysz jak spędzisz 70 godzin w grze.

Chcesz zobaczyć słabego batmana? Przejdź Arkham Knighta. Tamta gra to dopiero odgrzewany kotlet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones